CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   









přehled zařazených závodníků
(kliknutím na jméno zobrazíš další informace)

RDA
Ženy                                                            
Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice 30
Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno 33
Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice 33
Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové 32
 
Muži                                                            
Král Vojtěch SK Severka Šumperk 35
Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové 32
Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno 33
Petržela Jan OK 99 Hradec Králové 31
Šedivý Jan SK Praga 39

RDB
Ženy                                                            
Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno 31
Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno 34
 
Muži                                                            
Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno 35
Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice 31
Semík Ondra SK Kamenice 29

U23
Ženy                                                            
Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno 29
Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice 28
Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno 29
Štičková Anna TJ Loko Liberec 27
 
Muži                                                            
Glonek Jakub OB Opava 27
Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice 28
Kettner Vojtěch SK Kamenice 27
Minář Marek Magnus Orienteering 29

Realizační tým
Kačmarčík Jaroslav Pan Kristianstad 70
 (trenér U23)
Marek Jakub Handball Šumperk 36
 (fyzioterapeut)
Novotný Radek OK 99 Hradec Králové 49
 (šéftrenér reprezentace)
Omová Michaela OOB TJ Turnov 42
 (koordinátor ženy)
Smola Michal SKOB Zlín 43
 (konzultant RD,U23)
Šidla Jan SKOB Zlín 55
 (asistent RD)

Spolupracovníci
Kaplan Jan Lokomotiva Pardubice 59
 (oponent RD)
Potštejnský Jan Spartak Rychnov n/Kn 46
 (asistent RD - akce)
Žaloudek Petr SC Jičín 40
 (asistent RD - média)


reprezentační družstvo juniorů
(kliknutím na jméno zobrazíš další informace)

Reprezentanti
Ženy                                                            
Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové 25
Čechová Tereza OK Jihlava 26
Janošíková Tereza SOB Olomouc 25
Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice 25
Nováková Tereza OOB Kotlářka Praha 27
Novotná Klára OK 99 Hradec Králové 27
Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice 20
Vyhnálková Barbora OB Říčany 26
 
Muži                                                            
Bendák Jan OK 99 Hradec Králové 26
Bořánek Michal SKI–OB Šternberk 63
Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno 26
Křivda Tomáš KOB Choceň 25
Navrátil Šimon SK Praga Praha 27
Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice 26
Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové 26
Wolf Filip OOB TJ Turnov 26

Sledovaní
Ženy                                                            
Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno 24
Malinová Apolena  OK Slavia Hradec Králové 24
Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno 26
Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice 20
Sieglová Eliška SK Praga Praha 24
Větříčková Andrea  OK Slavia Hradec Králové 24
 
Muži                                                            
Bořil Jan OK Jihlava 26
Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice 26
Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno 24
Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové 27
Pek Daniel  OK Slavia Hradec Králové 25
Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice 10
Semrád Ladislav KOB Choceň 27
Volák Ondřej  OK Lokomotiva Pardubice 82

Realizační tým
Košárek Pavel SK Praga Praha 52
 (trenér JRD)
Košárková Iva SK Praga Praha 42
 (asistentka trenéra)
Losman Petr OK 99 Hradec Králové 44
 (asistent trenéra)
Navrátil Boris OK Kamenice 32
 (asistent trenéra)

Spolupracovníci
Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice 35
 (ústřední trenér mládeže)
Funda Jiří OK Andante Písek 60
 (ortoped)
Kuncová Eliška SK Severka Šumperk 35
 (fyzioterapeutka)

týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
Jak vyzrát na kyselinu?
Anaerobní toleranční trénink rozvíjí schopnost lépe ustát a odbourávat tvořící se laktát, který omezuje výkon. Pro orienťáka je vhodné např. běhat opakovaně 30-90" naplno do kopce s pauzou 2-3x delší. Doba úplného zotavení je dlouhá - 24-96 hodin. Tréninkový efekt je krátkodobý a úplně zmizí během měsíce. Používá se jako ladící trénink, 4-8 týdnů před závody.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN