CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   









přehled zařazených závodníků
(kliknutím na jméno zobrazíš další informace)

RDA
Ženy                                                            
Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice 29
Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno 31
Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice 31
Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové 31
 
Muži                                                            
Král Vojtěch SK Severka Šumperk 34
Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové 31
Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno 32
Petržela Jan OK 99 Hradec Králové 30
Šedivý Jan SK Praga 38

RDB
Ženy                                                            
Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno 29
Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno 33
 
Muži                                                            
Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno 33
Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice 29
Semík Ondra SK Kamenice 28

U23
Ženy                                                            
Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno 28
Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice 26
Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno 27
Štičková Anna TJ Loko Liberec 26
 
Muži                                                            
Glonek Jakub OB Opava 26
Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice 27
Kettner Vojtěch SK Kamenice 26
Minář Marek Magnus Orienteering 28

Realizační tým
Kačmarčík Jaroslav Pan Kristianstad 68
 (trenér U23)
Marek Jakub Handball Šumperk 34
 (fyzioterapeut)
Novotný Radek OK 99 Hradec Králové 48
 (šéftrenér reprezentace)
Omová Michaela OOB TJ Turnov 41
 (koordinátor ženy)
Smola Michal SKOB Zlín 41
 (konzultant RD,U23)
Šidla Jan SKOB Zlín 54
 (asistent RD)

Spolupracovníci
Kaplan Jan Lokomotiva Pardubice 58
 (oponent RD)
Potštejnský Jan Spartak Rychnov n/Kn 44
 (asistent RD - akce)
Žaloudek Petr SC Jičín 39
 (asistent RD - média)


reprezentační družstvo juniorů
(kliknutím na jméno zobrazíš další informace)

Reprezentanti
Ženy                                                            
Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové 23
Čechová Tereza OK Jihlava 24
Janošíková Tereza SOB Olomouc 23
Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice 23
Nováková Tereza OOB Kotlářka Praha 25
Novotná Klára OK 99 Hradec Králové 25
Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice 20
Vyhnálková Barbora OB Říčany 24
 
Muži                                                            
Bendák Jan OK 99 Hradec Králové 24
Bořánek Michal SKI–OB Šternberk 61
Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno 24
Křivda Tomáš KOB Choceň 23
Navrátil Šimon SK Praga Praha 25
Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice 24
Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové 24
Wolf Filip OOB TJ Turnov 25

Sledovaní
Ženy                                                            
Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno 23
Malinová Apolena  OK Slavia Hradec Králové 23
Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno 25
Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice 20
Sieglová Eliška SK Praga Praha 23
Větříčková Andrea  OK Slavia Hradec Králové 23
 
Muži                                                            
Bořil Jan OK Jihlava 25
Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice 24
Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno 23
Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové 25
Pek Daniel  OK Slavia Hradec Králové 24
Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice 10
Semrád Ladislav KOB Choceň 25
Volák Ondřej  OK Lokomotiva Pardubice 80

Realizační tým
Košárek Pavel SK Praga Praha 51
 (trenér JRD)
Košárková Iva SK Praga Praha 41
 (asistentka trenéra)
Losman Petr OK 99 Hradec Králové 43
 (asistent trenéra)
Navrátil Boris OK Kamenice 30
 (asistent trenéra)

Spolupracovníci
Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice 34
 (ústřední trenér mládeže)
Funda Jiří OK Andante Písek 58
 (ortoped)
Kuncová Eliška SK Severka Šumperk 33
 (fyzioterapeutka)

  narozky dnes slaví
 Miloš Nykodým   
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
Krátké intervaly, které nejsou pro sprintery?
Zvyšují obecně kapacitu oběhového systému. Náročný trénink doporučovaný hlavně pro období speciální přípravy a závodů. Běhá-li se v lese, rozvíjí zároveň specifickou svalovou výkonnost. Obvykle 70"/20", 60"/30", 15"/15". 2-3 série po 10-15 minutách.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN