CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   









přehled zařazených závodníků
(kliknutím na jméno zobrazíš další informace)

RDA
Ženy                                                            
Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice 28
Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno 30
Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice 30
Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové 30
 
Muži                                                            
Král Vojtěch SK Severka Šumperk 33
Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové 30
Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno 30
Petržela Jan OK 99 Hradec Králové 29
Šedivý Jan SK Praga 37

RDB
Ženy                                                            
Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno 28
Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno 32
 
Muži                                                            
Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno 32
Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice 28
Semík Ondra SK Kamenice 26

U23
Ženy                                                            
Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno 27
Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice 25
Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno 26
Štičková Anna TJ Loko Liberec 25
 
Muži                                                            
Glonek Jakub OB Opava 25
Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice 25
Kettner Vojtěch SK Kamenice 25
Minář Marek Magnus Orienteering 27

Realizační tým
Kačmarčík Jaroslav Pan Kristianstad 67
 (trenér U23)
Marek Jakub Handball Šumperk 33
 (fyzioterapeut)
Novotný Radek OK 99 Hradec Králové 46
 (šéftrenér reprezentace)
Omová Michaela OOB TJ Turnov 40
 (koordinátor ženy)
Smola Michal SKOB Zlín 40
 (konzultant RD,U23)
Šidla Jan SKOB Zlín 52
 (asistent RD)

Spolupracovníci
Kaplan Jan Lokomotiva Pardubice 57
 (oponent RD)
Potštejnský Jan Spartak Rychnov n/Kn 43
 (asistent RD - akce)
Žaloudek Petr SC Jičín 38
 (asistent RD - média)


reprezentační družstvo juniorů
(kliknutím na jméno zobrazíš další informace)

Reprezentanti
Ženy                                                            
Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové 22
Čechová Tereza OK Jihlava 23
Janošíková Tereza SOB Olomouc 22
Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice 22
Nováková Tereza OOB Kotlářka Praha 24
Novotná Klára OK 99 Hradec Králové 24
Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice 20
Vyhnálková Barbora OB Říčany 23
 
Muži                                                            
Bendák Jan OK 99 Hradec Králové 23
Bořánek Michal SKI–OB Šternberk 60
Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno 23
Křivda Tomáš KOB Choceň 22
Navrátil Šimon SK Praga Praha 24
Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice 23
Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové 23
Wolf Filip OOB TJ Turnov 24

Sledovaní
Ženy                                                            
Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno 22
Malinová Apolena  OK Slavia Hradec Králové 21
Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno 24
Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice 20
Sieglová Eliška SK Praga Praha 22
Větříčková Andrea  OK Slavia Hradec Králové 21
 
Muži                                                            
Bořil Jan OK Jihlava 23
Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice 23
Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno 21
Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové 24
Pek Daniel  OK Slavia Hradec Králové 23
Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice 10
Semrád Ladislav KOB Choceň 24
Volák Ondřej  OK Lokomotiva Pardubice 79

Realizační tým
Košárek Pavel SK Praga Praha 50
 (trenér JRD)
Košárková Iva SK Praga Praha 40
 (asistentka trenéra)
Losman Petr OK 99 Hradec Králové 41
 (asistent trenéra)
Navrátil Boris OK Kamenice 29
 (asistent trenéra)

Spolupracovníci
Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice 33
 (ústřední trenér mládeže)
Funda Jiří OK Andante Písek 57
 (ortoped)
Kuncová Eliška SK Severka Šumperk 32
 (fyzioterapeutka)

týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
Krátké intervaly, které nejsou pro sprintery?
Zvyšují obecně kapacitu oběhového systému. Náročný trénink doporučovaný hlavně pro období speciální přípravy a závodů. Běhá-li se v lese, rozvíjí zároveň specifickou svalovou výkonnost. Obvykle 70"/20", 60"/30", 15"/15". 2-3 série po 10-15 minutách.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN