CZ MAPS
-
CZ EVENTS
-
CZ RouteGadget
-
MS2016
-
ME2016
-
JMS2016
-
ČSOS
-
BÉĎA
-
IOF
dospělí
junioři
vše
|
NOVINKY
AKCE
REPREZENTANTI
DOKUMENTY
PODKLADY
METODIKA
Žárovka
Prokart
Atelier KANO
Casopis OB
Sandstones
přehled zařazených závodníků - dospělí
(kliknutím na jméno zobrazíš další informace)
RDA
Ženy
Horčičková Vendula
OOB TJ Slovan Luhačovice
30
Indráková Adélka
SK Žabovřesky Brno
33
Knapová Jana
OK Lokomotiva Pardubice
33
Kosová Denisa
OK 99 Hradec Králové
32
Muži
Král Vojtěch
SK Severka Šumperk
35
Kubát Pavel
OK 99 Hradec Králové
32
Nykodým Miloš
SK Žabovřesky Brno
33
Petržela Jan
OK 99 Hradec Králové
31
Šedivý Jan
SK Praga
39
RDB
Ženy
Hrušková Barbora
SK Žabovřesky Brno
31
Kabáthová Eva
SK Žabovřesky Brno
35
Muži
Hájek Daniel
SK Žabovřesky Brno
35
Kubelka Tomáš
OK Lokomotiva Pardubice
31
Semík Ondra
SK Kamenice
29
U23
Ženy
Chromá Kateřina
SK Žabovřesky Brno
29
Hančová Petra
OK Lokomotiva Pardubice
28
Tužilová Magdaléna
SK Žabovřesky Brno
29
Štičková Anna
TJ Loko Liberec
27
Muži
Glonek Jakub
OB Opava
27
Hubáček Jonáš
OOB TJ Slovan Luhačovice
28
Kettner Vojtěch
SK Kamenice
27
Minář Marek
Magnus Orienteering
29
Realizační tým
Kačmarčík Jaroslav
Pan Kristianstad
70
(
trenér U23
)
Marek Jakub
Handball Šumperk
36
(
fyzioterapeut
)
Novotný Radek
OK 99 Hradec Králové
49
(
šéftrenér reprezentace
)
Omová Michaela
OOB TJ Turnov
43
(
koordinátor ženy
)
Smola Michal
SKOB Zlín
43
(
konzultant RD,U23
)
Šidla Jan
SKOB Zlín
55
(
asistent RD
)
Spolupracovníci
Kaplan Jan
Lokomotiva Pardubice
59
(
oponent RD
)
Potštejnský Jan
Spartak Rychnov n/Kn
46
(
asistent RD - akce
)
Žaloudek Petr
SC Jičín
40
(
asistent RD - média
)
týmová zóna
osobní weby reprezentantů
D. Hájek
V. Horčičková
J. Knapová
V. Král
M. Nykodým
J. Petržela
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce RD
Orientační technika
= schopnost čtení mapy + pamět + držení směru + rozplánování postupu + volba postupu + dohledávka. Není to zrovna nejjednodušší, že?
dráha osobáky
|
limity
© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web:
RN