CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA

SP5: Na sprintu čtyři Češi do patnáctky

27.07.2007 | zobrazení 5519
Posledním závodem SP na letošním O-Ringu byl městský sprint v centru Mjölby. Našim se generálka před Ukrajinou docela povedla.

Startovalo se podle průběžného pořadí v SP a tak naši startovali v první části startovního pole. Dlouho vedl Tomáš Dlabaja, potom se k němu po skvělém závěru přidal na vteřinu stejným časem i Petr Losman. Vzápětí doběhl ještě Michal Smola a zařadil se o tři vteřiny horším časem na čtvrté místo. To už ale mezičasy z tratě naznačovaly, že vítězný čas bude o 20-30" lepší. Výborné výkony bez výraznějších zaváhání stačily našim tentokrát na 12., 12. a 15. místo. Zvítězil zase Gueorgiou, který ale neběžel pondělní klasiku. Šéďa doběhl v áčku 40. Solidně to zvládl i Bet - dopoledne si ještě zazávodil v lese na trati pro příchozí a odpoledne obsadil v béčku na sprintu 3.místo.

V ženách jsme viděli na poměrně fyzické trati výrazné vítězství Simone Niggli. Dana Brožková cílovala 11., Lucka Krafková 37.