CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA

ME: Bingo přistál na middlu ve dvacítce

09.05.2006 | zobrazení 5208
Ve finále middlu se dařilo mužům, ženy naopak většinou udělaly větší chyby. Nejlepší z našich byl Michal Smola na 17. místě, v ženách si debutantka Radka Brožková doběhla pro solidní 25. příčku.

Na závod jsme se dost těšili, běželo se v podobném terénu jako v kvalifikaci - tedy zajímavém a celkem běhatelném, s množstvím dobře průběžných bažin. Orienťák severského typu.

:: náhled terénu finále middle

Do holek jsme mohli vkládat velké naděje, ale bohužel až na Radku jim finálový závod celkově moc nevyšel, i když podle mezičasů by kapacita byla. Dana (31.) pohřbila své naděje obrovskou minelou už na dvojce, Zdenča (27.) si vybrala slabší místo asi v půlce tratě, Marta (35.) pokazila hodně už jedničku a dvě hrubky si švihla i jinak jistá Vendula.

Lídrem dnešního dne byl pro nás jednoznačně Bingo, který potvrdil svou světovou třídu a i přes dvě chyby se v nesmírně husté konkurenci protlačil do dvacítky. Škoda jen zhruba půlminutového zaváhání na delším postupu těsně před cílem, mohlo to být ještě veselejší. Fyzicky to celou trať šlo velmi dobře, na sběrku se Bingo přiřítil jako Gripen.

Lála (28.) chyboval jen drobně a podal stabilní špičkový výkon. Ještě lépe dopadl Bet (24.), který běžel zpočátku hodně opatrně a v závěru vytěžil pár míst spoluprací s Renardem (FRA, 5.). Velká hrubka se od startu bohužel povedla Olafovi (45.) - ukázková paralelní chyba se zakončením na jiném kopci.

Zítra je volný den, pak nás čeká kvalifikace na klasiku v "domácím" terénu exkluzivně u našeho hotelu.