CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Složení juniorské reprezentace pro rok 2018
 
22.10.2017 | zobrazení 3406
Zbývá už jen pár oblastních závodů a sezóna 2017 bude u konce. Loučíme se se závodníky ročníku 1997, kterým přejeme hodně štěstí v dospělé kategorii. Do sezóny 2018 vstupujeme s novým týmem, který čítá 16 reprezentantů a 15 sledovaných závodníků.

:: složení JRD 2018

Strategie složení týmu je už po několik let stejná a protože se nám osvědčila, tak ani pro následující sezónu se nic zásadního nemění. Máme tedy skupinu reprezentantů a tréninkovou skupinu sledovaných závodníků (nemají statut reprezentanta), kteří tak mají přístup na většinu repre akcí, můžou trénovat s těmi nejlepšími příp. získat spoustu cenných informací. To vše za finančně výhodnějších podmínek.

V obou skupinách jsou standardně závodníci 18-20 let, doplněné o nejlepší 17 leté z toho důvodu, že pokud se závodníci v JRD zapracují v mladším věku, tak je předpoklad, že budou předvádět v 19-20 letech na mezinárodní scéně lepší výkony a mají pak i zjednodušenou situaci při přechodu do dospělých.

Úvodní soustředění, které je jako vždy pouze pro skupinu reprezentantů, proběhne v Novohradských horách (Hojná Voda) a pro závodníky bude připraven horský výběh, mapové tréninky včetně nočáků, posilování a regenerace. Proběhnou osobní pohovory a nastíníme si, co nás čeká v další sezóně. Sledovaní dostanou všechny informace z úvodního srazu mailem.

Plán akcí na celou sezónu 2018 byl zveřejněn na začátku října a najdete ho i s komentářem zde.

Je tedy na co se těšit a hlavně, proč trénovat!

Na viděnou v Novohradkách i na dalších akcích se na vás těší Košík, Iva, Sosák, Boris, Eliška a Mára!

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
Kdy zakopneme o anaerobní práh?
Anaerobní práh (ANP) je úroveň zatížení organismu, kdy tělo přestává být schopné plynule odbourávat splodiny anaerobního spalování (např. kyselina mléčná). Začíná se hromadit laktát, svaly tuhnou, zhoršuje se koordinace. Výkon začne po krátké době klesat. Důležitá veličina v souvislosti s efektivním řízením fyzického tréninku.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN