13.11.2016 | zobrazení 3400
 
Juniorský plán akcí 2017


Je na světě!

::plán akcí 2017

Poprvé se v novém roce sejdeme v půli ledna v Doksech, jejichž okolí a to i vzdálenější (Sosnová) nabízí technicky atraktivní terény vhodné pro zimní období.
V únoru nás opět čeká objemová příprava na horách, kde přijdou dle počasí na řadu lyže, hladký běh i mapa. Cílem je i kvalitně potrénovat ve skupině.
Další akce je v plánu přípravy novinkou, kdy vyrazíme na společnou motivační víkendovku s dospělou repre a naši mladí závodníci budou moct nahlédnout pod pokličku těm starším a zkušenějším.
VT Jablonecko na přelomu března a dubna uzavře domácí akce a pak se definitivně přeorientujeme severním směrem.

První přípravnou mapovou akcí směrem k JMS bude týden ve Švédsku spojený s nominačkami na krátké a klasické trati zakončený Tiomilou. Celý nominační žebříček bude uzavřen na závodech v Čechách, ale to vše bude zveřejněno v nominačních kritériích nejpozději v půli ledna.
Červen a červenec bude ve znamení JMS a přípravy na něj, která se uskuteční také přímo v Tampere.

Pro větší počet zájemců z řad juniorů a dorostu proběhne v druhé půli srpna tradiční zahraniční prázdninové VT, které dostane jasnější obrysy do konce roku.
Juniorské akce příští sezóny uzavře JEC, kam se po třech letech opět vypravíme. Máme to za bukem, v rakouském Fürstenfeldu.

Akcí, které mohou vést k vašemu zlepšení je celá řada. Trénujte a využívejte je, ať máte ze svých výkonů a následných výsledků radost!
Košík


© Český svaz orientačního běhu / Czech OF